LV
RU
EN

Vairumtirdzniecība
Starp mūsu klientiem ir tirdzniecības tīkli un ziedu bodes, reklāmas aģentūras un pasākumu producenti, lielāki un mazāki veikali Latvijā un ārzemēs.

vadošo pasaules ražotāju pārstāvji mēs piedāvājam vairumpircējiem augstākas kvalitātes produkciju: dažādu formu, krāsu un izmēru balonus, aksesuārus (kompresori, pumpas, lentas un tml.), kā arī stendus un displejus mazumtirdzniecībai.

Tāpat mēs nodrošinam personāla apmācību un konsultācijas.

Stends ar baloniem

Konkrētus jautājumus un priekšlikumus gaidām mūsu Rīgas birojā vai elektroniski.


Frančaizings

Vēlaties sākt vai paplašināt savu biznesu? Mēs piedāvājam franšīzes partnerību uz maksimāli izdevīgiem nosacījumiem: tirdzniecības marka, reklāmas atbalsts, apmācība un konsultācijas –
BEZMAKSAS!

Kā vadošo pasaules gaisa balonu un aksesuāru ražotāju oficiālie pārstāvji, mēs arī piedāvāsim labākās vairumcenas jūsu uzņēmumam.

Olimpia

Foto: Iveta Leja, franšīzes īpašniece "Olimpia" tirdzniecības centrā.Ieeja klientiem -
vairumpircējiem


» vairuma.baloni.lv (autorizācija)

Aerodizaina skola
•  Aerodizains ir māksla veidot dažādas formas un figūras no baloniem, rotājot ar tām fasādes, zāles un skatuves; noformējot izstādes, svētkus, reklāmas akcijas.

•  Aerodizains ir ātrs, pieejams un efektīvs veids kā padarīt svētkus krāšņus un neaizmirstamus.

•  Aerodizains ir aizraujoša daiļrade un izdevīgs bizness.

Interesentiem, kas vēlas apgūt aerodizainu, mēs periodiski organizējam kursus, bet nepieciešamības gadījumā ir iespējama arī individuāla apmācība.


Regulārie aerodizaina kursi

Luc Bertrand, Qualatex Approved Instructor2009. gada maijā Rīgā norisinājās pirmie Baltijas valstīs aerodizaina kursi. Visi interesenti saņēma lielisku iespēju apgūt balonu dizaina un modelēšanas pamatus pasaulē pazīstama pasniedzēja no Beļģījas Ļuka Bertrana (Luc Bertrand, Certified Balloon Artist, Qualatex Approved Instructor) vadībā, kā arī iepazīties ar jaunāko firmas Conwin aprīkojumu darbam ar baloniem; parunāt ar Džonu BouleruPioneer Europe tirdzniecības ģenerālmenedžeri, un arī saņemt vērtīgus padomus biznesā no Annas BubnovasPioneer Europe tirdzniecības menedžeres.

18 kursanti no visiem Latvijas reģioniem – gan iesācēji aerodizainā, gan pieredzējušie meistari – aktīvi piedalījās praktiskās nodarbībās balonu figūru un kompozīciju veidošanā pēc Sjū Martson-Vestones (Anglija) dizainiem, speciāli izstrādātiem Rīgas master-klasei, – vienkāršiem izpildījumā, bet skaistiem un interesantiem klientiem.

Studenti Galerija: aerodizaina kursi

Interese izrādījās daudz lielāka nekā mēs cerējām un pēc diviem mēnešiem sekoja turpinājums – šoreiz aerodizaina meistarību pasniedza franču meistars Patrice Francois (Certified Balloon Artist, Qualatex Balloon Network member) un mūsu mākslinieki Jūlija Nesteroviča (Certified Balloon Artist, QBN member) un Viktorija Cencipere (interjeru dizainere, QBN member).

Tagad kursi notiek regulāri, pie mums mācās aerodizaineri, noformētāji, ziedu veikalu īpašnieki, svētku aģentūru darbinieki, individuāli uzņēmēji un frančaizeri no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas.
Piebiedrojieties arī jūs!


Rigas Revija Logo
© All rights reserved. SIA "RĪGAS RĒVIJA"
Jeruzalemes 2/4, Rīga, LV-1010, Latvija.
Phone / Tālr.: +371 67331566.
E-mail: info@baloni.lv
Veikali "BALONU PASAULE":  Rīga, Jeruzalemes iela 2/4. Tālr. 67331566.
Mob.: 29159625, 29327744.   |   Cēsis, Izstādes iela 1. Tālr. 29820484.
Vairumtirdzniecība: tālr. 28390998. Rīga, Stabu iela 74.

Facebook Youtube Google+ Twitter