LV
RU
EN

Pneimofigūras
Iespaidīgi 7 metrus augsti giganti, kas vienlaikus ir viegli, jautri un „dejo” gaisa plūsmas ietekmē.

Ja Jūs vēlaties piesaistīt svētkiem pēc iespējas vairāk uzmanības, tad esiet pārliecināti: apkārtējie nevarēs nepamanīt gigantisko SKY MAN figūru.

Aerofigūras

SKY TUBE – oriģinālas kolonnas, kas dažās sekundēs uzšaujas 30m augstumā. Sasniedzot maksimālo augstumu, gaiss izšaujas pa atvērto galu, kolonna apgriežas un pēc tam atkal tiecas debesīs. SKY TUBE rada uguņošanas efektu un bieži vien tiek izmantots diennakts tumšajā laikā.


Uguņošana
Virszemes uguņošana var sastāvēt no dažādām figūrām (vilciņiem , riteņiem, dzirnaviņām, sirdīm, uzrakstiem, cipariem un logotipiem). Figūras var būt kā statiskas, tā arī dinamiskas, tās var apvienot kompozīcijās.
Lielām svinībām un pilsētas svētkiem mēs piedāvājam salūtus. Salūtus var izšaut no 50m līdz 300m augstumā un tie rada neparasti krāšņas vairāklīmeņu gleznas.

Uguņošana un salūts

Salūtu apvienošanu ar virszemes uguņošanu izmanto kāzu svinību, dzimšanas dienu, firmas jubileju un citu pasākumu laikā, piešķirot svētkiem pārsteiguma un īpaša burvīguma efektu.

Pirotehniskās izrādes radīšana ir atbildīgs darbs. Sākotnēji mūsu speciālistiem pēc gaidāmo svinību norises vietas apmeklējuma jāsniedz slēdziens, vai tā ir iespējama. Pēc tam klients kopīgi ar menedžeri piemeklē atbilstošu scenāriju. Saskaņā ar izvēlēto scenāriju mēs sagatavosim projektu un sastādīsim tāmi. Mēs atrisināsim visus ar uguņošanas saskaņošanu saistītos jautājumus.

Un vēl...
Konfeti lielgabali
Konfeti lielgabali
Konfeti tūkstoši un serpentīns planē gaisā – krāšņi, svinīgi! Šāviens sasniedz 3 līdz 20 metru augstumu. Ugunsdroši: darbojas ar saspiestu
gaisu; var izmantot telpās un ārā.

Ziepju burbuļi PUSTEFIX
Ziepju burbuļi
dažādo jebkurus svētkus un aizrauj neatkarīgi no vecuma! Oriģinālas ierīces burbuļu pūšanai –
izstrādājums ar lielu formu un citu komplektējošo daļu daudzveidību. Pie mums Jūs varat nopirkt vai iznomāt kā kompaktu burbuļu pūšanas ierīci, tā arī liela daudzuma ziepju burbuļu ģeneratoru.

Rigas Revija Logo
© All rights reserved. SIA "RĪGAS RĒVIJA"
Jeruzalemes 2/4, Rīga, LV-1010, Latvija.
Phone / Tālr.: +371 67331566.
E-mail: info@baloni.lv
Veikali "BALONU PASAULE":  Rīga, Jeruzalemes iela 2/4. Tālr. 67331566.
Mob.: 29159625, 29327744.   |   Cēsis, Izstādes iela 1. Tālr. 29820484.
Vairumtirdzniecība: tālr. 28390998. Rīga, Stabu iela 74.

Facebook Youtube Google+ Twitter