LV
RU
EN

Reklāma
Reklāmas akcija, sponsorēts pasākums, kompānijas jubileja vai cits korporatīvais pasākums – šie notikumi atšķiras no privātajiem svētkiem ar to, ka noformējumā jāievēro zīmolam vai tirdzniecības markai noteiktie nosacījumi.

Reklāmas akcija

Mūsu dizaineri sadarbībā ar pasūtītāju atrod harmonisku korporatīvās identitātes prasību un mērķauditorijas gaidu savienojumu. Bet pieredze un izmantojamie materiāli ļauj panākt maksimālu efektu par minimālu cenu.
Tematiskie pasākumi
Tematiskie pasākumi var būt veltīti kalendārajiem vai privātajiem svētkiem, kā arī nozīmīgiem notikumiem: skolas, universitātes beigšanai, kāda projekta pabeigšanai, sportiskai uzvarai vai uzvarai mākslas konkursā.
Parasti šādi pasākumi tiek ieturēti svinamo svētku stilistikā – šajā gadījumā svētku iemesls arī nosaka to tematiku un scenāriju.

Par laimi ir arī svētki bez konkrēta iemesla. Ja, piemēram, jāsvin korporatīvā balle, klasesbiedru tikšanās, redakcijas ballīte, studentu tusiņš, tad šāda pasākuma tēma tiek izvēlēta pilnīgi brīvi. Visa vide, atribūtika, muzikālais noformējums utt. tiek piemeklēts atbilstoši tai vietai un laikmetam, kurā tā dalībnieki vēlas nokļūt svētku laikā.

Tematiskie pasākumi

Pie tam pašai svētku norises vietai nav galvenā nozīme – mūsu dizaineriem ir pieredze kā pārvērst visdažādākās, lielākas un mazākas telpas, parkus, dārziņus , noras un mežmalas. Bet lai viesi paši varētu iemiesoties nepieciešamajā tēlā, Balonu Pasaule veikalos viņi varēs piemeklēt atbilstošus kostīmus un atribūtiku.


Rigas Revija Logo
© All rights reserved. SIA "RĪGAS RĒVIJA"
Jeruzalemes 2/4, Rīga, LV-1010, Latvija.
Phone / Tālr.: +371 67331566.
E-mail: info@baloni.lv
Veikali "BALONU PASAULE":  Rīga, Jeruzalemes iela 2/4. Tālr. 67331566.
Mob.: 29159625, 29327744.   |   Cēsis, Izstādes iela 1. Tālr. 29820484.
Vairumtirdzniecība: tālr. 28390998. Rīga, Stabu iela 74.

Facebook Youtube Google+ Twitter