LV
RU
EN

Pneimofigūras
Iespaidīgi 7 metrus augsti giganti, kas vienlaikus ir viegli, jautri un „dejo” gaisa plūsmas ietekmē.
Ja Jūs vēlaties piesaistīt svētkiem pēc iespējas vairāk uzmanības, tad esiet pārliecināti: apkārtējie nevarēs nepamanīt gigantisko SKY MAN figūru.

Aerofigūras

SKY TUBE – oriģinālas kolonnas, kas dažās sekundēs uzšaujas 30m augstumā. Sasniedzot maksimālo augstumu, gaiss izšaujas pa atvērto galu, kolonna apgriežas un pēc tam atkal tiecas debesīs. SKY TUBE rada uguņošanas efektu un bieži vien tiek izmantots diennakts tumšajā laikā.

Auguma lelles
Auguma lelle ir svarīgs (bieži vien pat galvenais) bērnu ballīšu, festivālu, izklaides pasākumu, korporatīvo ballīšu, reklāmas akciju personāžs.

Liela, mīksta, spilgta lelle, kas dejo, spēlējas ar Jūsu bērniem, dāvina tiem dāvanas - kas gan vēl var uzjautrināt mazuļus ? Auguma lelle var vadīt svētkus vai parādīties kā pārsteigums to kulminācijā. Lelle var ierasties pie jubilāra mājās – apsveikt dzimšanas dienā, pasniegt dāvanu vai ielūgumu uz svētkiem...

Auguma lelles

Auguma lelle ir labākais promo-akciju aģents, jo pat pieaugušie, redzot lielas lelles, pārvēršas bērnos un uztver Jūsu piedāvājumu kā jautru spēli. Reklāmas (un, protams, arī jebkuriem citiem) pasākumiem mēs varam speciāli izgatavot atbilstošu auguma lelli.


Rigas Revija Logo
© All rights reserved. SIA "RĪGAS RĒVIJA"
Jeruzalemes 2/4, Rīga, LV-1010, Latvija.
Phone / Tālr.: +371 67331566.
E-mail: info@baloni.lv
Veikali "BALONU PASAULE":  Rīga, Jeruzalemes iela 2/4. Tālr. 67331566.
Mob.: 29159625, 29327744.   |   Cēsis, Izstādes iela 1. Tālr. 29820484.
Vairumtirdzniecība: tālr. 28390998. Rīga, Stabu iela 74.

Facebook Youtube Google+ Twitter