LV
RU
EN

Materiāli
Vispopulārākā izvēle ir kompozīcijas un dažādas formas no baloniem, auduma drapējums, puķu rotājumi un šo materiālu kombinācijas.
Tāpat mēs izgatavojam dekorus no putupolistirola un nepieciešamības gadījumā izmantojam arī citus materiālus, piemēram, papjēmašē, stikla šķiedru, metālu (karkasiem).

Orakals
Pašlīmējošās plēves ORACAL tiek izmantotas uzrakstu izgatavošanai, objektu dekorēšanai, automašīnu noformēšanai utt.

Oracal

No orakala mēs veidojam uzrakstus un zīmējumus uz liela izmēra baloniem, kā arī piedāvājam orakala griešanas pakalpojumus dekorētājiem, rūpnieciskajiem dizaineriem, reklāmas industrijā strādājošajiem un visiem interesentiem.

Dekorēšana
Fasāžu, interjeru, atsevišķu (lielu un mazu) objektu dekorēšana (rotāšana, noformēšana) jautriem svētkiem vai svinīgam pasākumam ir radošs process, kurā jāņem vērā daudz faktoru: notikuma raksturs, esošais objekta stils, klimatiskie apstākļi, pasūtītāja gaidas un ,protams, plānotais budžets.

Dekorēšana

Principā, izrotāt var visu – sākot ar durvju rokturi un beidzot ar visu māju. Bet izrotāt ātri, ievērojot visus nosacījumus, un, galvenais, par saprātīgu cenu – tam nepieciešama meistarība un pieredze, ko mūsu dizaineri ir uzkrājuši 20 veiksmīgas darbības gados.

Dekorēšana

Mēs zinām, ka ”labi” un „dārgi” tie nav sinonīmi. Dažreiz pietiek ar vieglu akcentu, nelielu krāšņu detaļu, lai pierastais un ikdienišķais kļūtu svinīgs. Atnāciet un mēs atrisināsim jebkuru uzdevumu!
Ja jums ir...
Kāzu dekorēšana
Kāzas
Tas ir pats skaistākais, romantiskākais un saviļņojošākais pasākums dzīvē.
Tādu to
jāatceras Jums un jūsu
viesiem!

Bērnu svētki
Bērnu svētki
Sajūsma bērnu acīs ir neaizmirstama dāvana pieaugušajiem. Šeit galvenā nav cena, bet gan iztēle un talants redzēt pasauli bērna acīm.

Masku balle
Tematiskais pasākums
Vēlaties nosvinēt savu pasākumu Drakulas pilī, mežonīgo Rietumu salonā, Saules karaļa galmā? Viss ir iespējams!

Rigas Revija Logo
© All rights reserved. SIA "RĪGAS RĒVIJA"
Jeruzalemes 2/4, Rīga, LV-1010, Latvija.
Phone / Tālr.: +371 67331566.
E-mail: info@baloni.lv
Veikali "BALONU PASAULE":  Rīga, Jeruzalemes iela 2/4. Tālr. 67331566.
Mob.: 29159625, 29327744.   |   Cēsis, Izstādes iela 1. Tālr. 29820484.
Vairumtirdzniecība: tālr. 28390998. Rīga, Stabu iela 74.

Facebook Youtube Google+ Twitter