LV
RU
EN

Dzimšanas diena
Bērni visbiežāk lepojas ar savu vecumu. Atcerieties cik skrupulozi mazulis precizē, ka viņam ir 4 un nevis 4,5 gadi... Katrs gads bērnam ir milzīgs viņa pagaidām īsās dzīves posms.

Padariet svētkus īpašus! Baloni iepriecēs Jūsu bērnu, bet cipars uz balona lepni uzsvērs viņa vecumu.

Dzimšanas diena

Bērnistabas svētku rotājumiem BALONU PASAULE veikalos var iegādāties sienas banerus un balonus ar multiplikācijas filmu varoņiem.

Bērnu svētki
Jebkuri bērnu svētki tā vienmēr ir pasaka, kas piepildīta ar jautrību un krāsām. Mūsu dizaineri, izmantojot balonus, balonu panno un uzrakstus, banerus, dažādus dekorus vai speciāli pagatavotas putuplasta vai citu materiālu figūras un dekorācijas, palīdzēs Jums radīt brīnumainu, daudzkrāsainu atmosfēru.
Jūs varat iznomāt kostīmus bērnu ludziņai vai visiem svētku dalībniekiem, tāpat varat iznomāt ziepju burbuļu ģeneratorus un nopirkt auguma lelles.

Bērnu svētku noformēšana

  Ideja!Lai svētki būtu neaizmirstami, izvēlaties vienu tēmu. Jūs varat nopirkt dekorējumus, nomāt kostīmus, pasūtīt balonu kompozīcijas un noformēt dāvanu vienotā stilā, piemēram: dzīvnieku pasaule; zemūdens pasaule; dinozauri; auto-moto; komiksu varoņi; bruņinieki un samuraji; princeses; pirāti; šausmenes; pasaku varoņi.

Tāpat Balonu Pasaulē Jūs atradīsiet konfeti lielgabalus, serpentīnu, izstiepjamās vītnes , lukturīšus, burvju nūjiņas un citu pasaku atribūtiku. Un vēl - nu kas tie par svētkiem bez tortes? Pie mums Jūs atradīsiet plašu vienreizējo trauku klāstu, kas greznoti ar Disneja personāžu attēliem.

Balonu figūras bērniem Mūsu meistaru prasmīgi no baloniem veidotās svētku tēmai atbilstošās figūras (mašīnas un lidmašīnas, princeses un spēkavīri, zaķīši un zilonīši, palmas un puķes...) papildinās pasaku noskaņu.

Rigas Revija Logo
© All rights reserved. SIA "RĪGAS RĒVIJA"
Jeruzalemes 2/4, Rīga, LV-1010, Latvija.
Phone / Tālr.: +371 67331566.
E-mail: info@baloni.lv
Veikali "BALONU PASAULE":  Rīga, Jeruzalemes iela 2/4. Tālr. 67331566.
Mob.: 29159625, 29327744.   |   Cēsis, Izstādes iela 1. Tālr. 29820484.
Vairumtirdzniecība: tālr. 28390998. Rīga, Stabu iela 74.

Facebook Youtube Google+ Twitter