LV
RU
EN

Balonu panno
Panno – ļoti efektīvi noformējumā izskatās balonu panno, kas veidoti izmantojot mozaīkas principu. Uz speciāla karkasa tiek stiprināti baloni, veidojot musturu, skaitli, uzrakstu vai logotipu.

Balonu panno

Burtiem, cipariem iespējams divu veidu izpildījums: plakans un telpisks.

Burti no baloniem

Dekoratīvie panno un uzraksti no baloniem labi sader ar citiem materiāliem: orakalu, audumu, ziediem, putu polistirola figūrām utt.

Panno ar cipariem

Materiālu izvēle ir atkarīga no Jūsu vēlmēm un eksponēšanas apstākļiem.

Dekorēšana ar baloniem
Uz ēku fasādēm izvietotas vītnes, arkas, kolonnas – izskatās efektīgi un pievērš uzmanību. Redzot šādu noformējumu Jūsu viesi, klienti, pircēji gūs svētku noskaņojuma enerģijas lādiņu, bet garāmgājēji pievērsīs uzmanību un tādā veidā uzzinās par Jūsu pasākumu. Šī ir efektīva jebkuras akcijas reklāma un, kas ir būtiski, tā ir daudzkārt lētāka nekā reklāma masu mēdijos.

Balonu vītnes un kolonnas

Dažādas krāsainu gaisa balonu kompozīcijas vai baloni ar jūsu logotipu krāšņi, skaisti un galvenais ātri izdaiļos jebkuru interjeru vai ēkas fasādi. Balonu dekorācijas labi noder prezentāciju, izstāžu, reklāmas akciju, jubileju, kāzu, bērnu ballīšu, masku baļļu, tematisko pasākumu noformēšanai.

Dekorēšana ar baloniem

Balonu figūras – arī šeit iespējām nav robežu, līdzīgi kā Jūsu fantāzijai un mūsu prasmei. Lai ko arī Jūs neizdomātu - sākot ar neredzētu zvēriņu un beidzot ar gigantisku alus krūzi, mēs izveidosim to krāšņu, apjomīgu, un, ja vajag, pat lidojošu. Jūs varat vienkārši izstāstīt mums par svētku tematiku un mūsu dizaineri piedāvās un izveidos atbilstošu „skulptūru”.

Фигуры из шаров

Galerija: balonu figūras

Rigas Revija Logo
© All rights reserved. SIA "RĪGAS RĒVIJA"
Jeruzalemes 2/4, Rīga, LV-1010, Latvija.
Phone / Tālr.: +371 67331566.
E-mail: info@baloni.lv
Veikali "BALONU PASAULE":  Rīga, Jeruzalemes iela 2/4. Tālr. 67331566.
Mob.: 29159625, 29327744.   |   Cēsis, Izstādes iela 1. Tālr. 29820484.
Vairumtirdzniecība: tālr. 28390998. Rīga, Stabu iela 74.

Facebook Youtube Google+ Twitter