LV
RU
EN

Termiņi un cenas
Baloni tiek apdrukāti Rīgā, un pasūtījuma izpildes termiņš ir sākot no 3 dienām (atkarībā no pasūtījuma lieluma).

Cena Ø28cm balonam ar apdruku svārstās no € 0,11 до 1,12 (0,08-0,79 Ls) atkarībā no balonu skaita (no 100 līdz bezgalībai), krāsu skaita (viena, divas vai trīs), divpusēja apdruka jeb viens attēls uz balona.

Zvaniet 67331566 vai rakstiet info@baloni.lv lai precizēt cenu tieši Jūsu pasūtījumam.

Cenas gataviem baloniem ar dažādiem uzrakstiem skatīties šeit.

Par ko?

ideāla drukas kvalitāte un zīmējuma detaļu atainojums;
augstākās kvalitātes baloni no pasaules vadošajiem ražotājiem;
zīmējumu druka uz dažādas krāsas baloniem;
zīmējumu druka dažādās krāsās.


Aeroreklāma

Liela izmēra balonus (diametrs no 2,2 līdz 4 metriem) un dirižabļus (3,5 līdz 7 metriem garus) Jūs varat nopirkt vai nomāt. Cenu lapu var apskatīt šeit.

Pieejamās dirižabļa vai balona krāsas: balts, sarkans, zils, zaļš, dzeltens, oranžs, sudrabots, zeltīts. Krāsu diapazons reklāmas informācijas izgatavošanai praktiski neierobežots.
Balonu apdruka
Labākā reklāmas izvietošanas iespēja izstādē, prezentācijā, virzot jaunu preci tirgū! Oriģināls firmas suvenīrs – viegls, jautrs balons ar firmas logotipu vai reklāmas tekstu vienmēr piesaistīs uzmanību, jo to nevar noslēpt kabatā kā pildspalvu vai piekariņu.
Logotips vai teksts tiek drukāts uz dažādas formas un izmēru (diametrā no 30cm līdz 150cm) lateksa baloniem, balonu krāsu diapazons – vairāk nekā 60 krāsas un nokrāsas.

Balonu apdruka
Balonu Pasaule veikalos Jūs konsultēs un Jūs varēsiet iegādāties (nopirkt, iznomāt) hēliju un dažādus aksesuārus, kas nepieciešami pastāvīgai balonu piepūšanai un izsniegšanai.


Milzu baloni un dirižabļi

Visefektīvāk izskatās lieli baloni un dirižabļi, kas piepildīti ar hēliju un pacelti gaisā. Šādus objektus ar logotipiem, reklāmas saukļiem un citu informāciju var izmantot izstādēs, prezentācijās, ielu pasākumos. Ar to palīdzību gaisā var pacelt karogus, banerus, no baloniem veidotas figūras.

Аэрореклама

Lai uz liela izmēra baloniem, dirižabla, vai dažādas formas folijas baloniem uzdrukātu uzrakstus, tiek izmantotas speciālas plēves Oracal. Tās ļauj veidot zīmējumu daudzkrāsainu un liela izmēra.

Rigas Revija Logo
© All rights reserved. SIA "RĪGAS RĒVIJA"
Jeruzalemes 2/4, Rīga, LV-1010, Latvija.
Phone / Tālr.: +371 67331566.
E-mail: info@baloni.lv
Veikali "BALONU PASAULE":  Rīga, Jeruzalemes iela 2/4. Tālr. 67331566.
Mob.: 29159625, 29327744.   |   Cēsis, Izstādes iela 1. Tālr. 29820484.
Vairumtirdzniecība: tālr. 28390998. Rīga, Stabu iela 74.

Facebook Youtube Google+ Twitter